X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

TV staliukas – nepakeičiamas svetainės elementas

TV staliukas – nepakeičiamas svetainės elementas

Svetainė – namų vieta, kurioje praleidžiame itin daug laiko. Tad čia siekiama sukurti malonią, nevaržančią ir patogią aplinką, kurioje būtų smagu, jauku ne tik patiems šeimininkams, bet ir draugams, artimiesiems. Tam reikia apgalvoti ne tik sienų ar grindų dangos, bet ir baldų pasirinkimą. Dėl universalumo TV staliukai išlieka vienais dažniausiai svetainei įsigyjamų baldų.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis TV staliuką?

Nepaklysti įvairovėje ir įsigyti naują, idealiai tinkantį televizoriaus staliuką padės keli kriterijai.

  1. Forma. E-Smartbaldai.lt asortimentą sudaro ir nestandartinės, ir įprastos formos modernūs staliukai. Pirmieji gali itin praversti kuriant išskirtinį, savitą svetainės įvaizdį. Tačiau ieškantiems universalaus varianto verta atkreipti dėmesį į standartinius modelius, kurie taip pat pasižymi savita įvairove. Patogumo ir interjero poreikius gali atitikti kampiniai, siauri ir masyvūs staliukai.
  1. Dydis. Jis gali būti viena lemtingiausių savybių, padedančių apsispręsti. Staliuko dydis turi atitikti televizoriaus dydį. Baldas negali būti per mažas, nes televizoriui reikalinga labai stabili atrama. Kalbant apie dydį svarbu paminėti ir aukštį. Rekomenduojamas baldo aukštis yra toks, kad viršutinė televizoriaus kraštinė būtį truputį iškilusi virš sėdinčiųjų akių lygio.
  1. Funkcionalumas. TV staliukai naudojami ne vien tik televizoriams laikyti. Juose būna įvairių stalčių ir lentynėlių, į kurias galima susidėti norimus daiktus ar suvenyrus. Prireikus televizoriaus staliukas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, patefonui, plokštelėms ar kelioms papildomoms garso kolonėlėms padėti.

Dydis ir aukštis yra vieni pagrindinių veiksnių, padedančių išsirinkti staliuką. Tačiau svarbūs ir kitokie individualūs poreikiai.

 

Kaip tinkamai priderinti staliuką?

Bet kurį iš E-Smartbaldai.lt kataloge esančių staliukų paprasta priderinti prie jau suformuoto interjero. Tereikia atkreipti dėmesį į kelis ypatumus.

  1. Kambario forma. TV staliukai gali padėti užpildyti laisvą svetainės erdvę arba ją perpildyti. Nedideliame kambaryje pastatę masyvų staliuką dar labiau sumažinsite patalpą. Taigi, mažiems kambariams rekomenduojama pasirinkti nedidelius, o dideliems, erdviems – didelius baldus.
  1. Baldo spalva. Prieš perkant naują baldą svarbu pasidomėti spalvinėmis galimybėmis. Apsvarstykite, kas geriausiai derės prie svetainėje vyraujančių spalvų. Toks pasirinkimas padės užtikrinti patalpos harmoningumą, jaukumą.
  1. Numatoma baldo vieta. Numatykite būsimo staliuko vietą savo namuose iš anksto. Įvertinkite, ar jis netaps kliūtimi, netrukdys praeiti, ar ant jo padėtą televizorių puikiai matys visi esantys tame kambaryje.
  1. Interjero stilius. Naujas baldas gali sudarkyti harmoniją, nederėti. Rinkdamiesi staliuką laikykitės jau kuriamo stiliaus, pavyzdžiui, modernų interjerą puikiai papildys minimalistiniai balti ar stiklinių detalių turintys TV staliukai, o prie klasikinio stiliaus tiks iš natūralios medienos pagamintas baldas.

Galutiniu akcentu svetainėje tapęs, tinkamai priderintas televizoriaus staliukas ne tik papildys patalpą modernumu, komfortu, bet ir taps nepamainomu baldu kitiems daiktams laikyti. Nesate tikri, kuris staliukas geriausiai tiktų Jūsų svetainėje? Dvejojate dėl dydžio ar spalvos? Pasikonsultuokite su mūsų specialistais – jie mielai patars tiek dėl interjero, tiek dėl specifinių baldo ypatybių.

TV staliukas – nepakeičiamas svetainės elementas
Detaliau