X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Paroda BALDAI 2017: įspūdžiai neišdildomi ir išliekantys ilgai

Paroda BALDAI 2017: įspūdžiai neišdildomi ir išliekantys ilgai

Paroda Baldai 2017 – saulėtą spalio savaitgalį Litexpo parodų rūmuose kvietėme visus užsukti ir susipažinti, išbandyti protingus ir išmanius Smart baldus.

Baldai 2017: apgalvoti ir išgryninti sprendimai namamas

Kūrybinis pasiruošimas parodai vyko atsižvelgiant ne tik į naujausias interjero tendencijas. Siekiant išgryninti ir parodyti svarbiausius Smart baldai taškus parodos ekspozicija buvo apgalvota ir išdiskutuota nuo A iki Ž. Tiek renkat baldams gobelenus, tiek atsižvelgiant į jų išdėstymą, tiek renkat ir kuriant aksesuarų kompozicijas.

baldai 2017 1

Smart baldai: traukiantys akį, kviečiantys išbandyti protingus sprendimus

Tobulėjant technologijoms – tobulėti turi ir mūsų namai.

Smart sprendimai namų interjerui patiko ne vienam parodos Baldai 2017 lankytojui! Modernūs ir funkcionalūs minkštieji ir korpusiniai baldai ne tik traukė ne vieno lankytojo akį. Tačiau ir kvietė išbandyti, atsisėsti, prigulti ar ištiesti – įsitikinti, kad kiekvienas baldas gali ir turėtų būti protingas.

baldai 2017 2

Pagrindiniai ekspozicijos taškai

Kone daugiausiai dėmesio sulaukė 3D simuliatorius. Kuris parodos metu buvo išbandytas ne vieną kartą. Tai svarbus įrankis ir žingsnis kiekvienam prieš užsisakant minkštąjį baldą, pamatyti, kaip jis atrodys realybėje. Kitas svarbus įrankis – 3D vizualizacijos korpusiniams baldams, kurį pristatėme ne pirmąjį kartą.

Parodoje pristatėme ir stalus transformerius. Kurie gali būti ne tik kavos staliukais, telpančiais po minkštuoju svetainės baldu, taičiau išsitiesiantys iki didelio, visą šeimą talpinančio pietų stalo.

Moduliniai vaikų kambario baldai, kurie laikui bėgant gali būti transformuojami į jaunuolio baldus, tiesiog pakeičiant fasado apdailos plokštes bei dėliojant įvairias baldų kompozicijas, atsižvelgiant į augančio vaiko poreikius ar patalpos dydį sulaukė mažųjų lankytojų dėmesio.

Išskirtiniam poilsiui – išskirtinio dizaino minkštieji baldai. Ryškūs ir modernūs, itin patogūs ir komfortabilūs, puikiai derantys bet kokiame interjere. Labai džiaugiamės, kad ryškūs ir spalvoti foteliai ir sofos pačios kalbėjo už save.

baldai 2017 3

Tikimės, kad mūsų įdėtas darbas ir idėjos sudomino ne vieną parodos lankytoją. Kad kitais metais pasimatysime ir vėl. O tiems, kas nespėjo aplankyti mūsų parodoje – visada laukiame atvykstant į firminį Smart baldų saloną, P. Lukšio gatvėje, Vilniuje.

Paroda BALDAI 2017: įspūdžiai neišdildomi ir išliekantys ilgai
Detaliau