X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Nauji namai: svarbiausi baldai jūsų komfortui (I dalis)

Nauji namai: svarbiausi baldai jūsų komfortui (I dalis)

Dažnai manome, kad tik filmuose galime pamatyti lengvą ir streso nekeliantį įsikūrimą naujuose namuose. Tiesa, juose viskas nuperkama, išdėliojama tarsi savaime, o realybėje tam reikia įdėti pastangų. Vis dėlto labai norint galima įsikelti taip pat lengvai ir patogiai. Teisingai suplanavus įsikūrimo procesą ir nusprendus, kurie nauji baldai turi būti įsigyjami pirmieji, namus įsirengsite žymiai greičiau.

 

Miegamojo baldai ir svarbiausias iš jų – lova

miegamojo-kambario-interjeru-idejos-3

Pirmiausia galvokite apie patogų miegamojo baldą sau, o ne apie tai, kur pasodinsite svečius. Nepailsėjus, neišsimiegojus net geras nusiteikimas nepadės žvaliai sutikti visų bičiulių ar giminaičių. Miegojimas ant grindų gali pakenkti jūsų sveikatai, todėl lovą įsigykite kuo skubiau. Jeigu reikės, svečiai galės atsisėsti ant jos. Žinoma, nepamirškite ir kokybiško čiužinio. Norintiems saldžiausio ir sveikiausio miego jis kartu su lova sukuria neišskiriamą derinį.

 

Spinta – tvarkingiems namams

Tikėtina, jog kol nauji baldai bus pastatyti, iš pradžių drabužiai glausis dėžėse ir lagaminuose. Visgi po dienos kitos turėtų prabilti sąžinė dėl dailiausios suknelės ar marškinių, suspaustų taip, kaip jiems nepridera. Kad taip nenutiktų, galite spinta pasirūpinti iš anksto: tada iš karto drabužius susidėsite ir susikabinsite tvarkingai.

 

Po darbų – poilsis šviesoje

miegamojo-kambario-interjeru-idejos-7

Apšvietimą pirmiausia pradėkite montuoti miegamajame, nes jame ne tik miegosite, bet ir ilsinsite kojas po ilgos įkurtuvių dienos. Norintieji madingiausių interjero sprendimų turėtų rinktis kabančius šviestuvus: didžiulius burbulus ar modernių formų sprendimus.

 

Po miegamojo baldų – sofa ir kiti svetainės baldai

Pasirūpinus poilsio zona sau – ir iš tiesų pailsėjus – kiti nauji baldai gali būti statomi svetainėje. Pradėti siūlome nuo sofos – juk reikės patogios vietos, ant kurios galėtų prasidėti naujų namų pokalbiai su bičiuliais.

Dėmesio sofai skirti reikėtų ne ką mažiau nei miegamojo lovai. Namuose ji bus tikru darbiniu arkliuku: čia sėdės svečiai, po dienos darbų ilsėsitės jūs patys, dūks vaikai ar diena po dienos snaus mylimiausi augintiniai. Norint, jog baldas atlaikytų visus šiuos iššūkius, verta išsirinkti patvarų, funkcionalų variantą.

 

Jaukumo suteiks kilimas

kilimai-namu-aksesuarai

Svetainei jaukumo ir šilumos neabejotinai suteiks kilimas. Jį patiesus naujai įrenginėjama erdvė neatrodys tokia tuščia, o ir vaikštinėti basomis bus patogiau. Skirtingi spalviniai sprendimai taps kūrybiškumo žybsniu svajonių interjerui kurti.

Jei norėsite, kad ne tik nauji baldai, bet ir kilimas taptų svetainės akcentu, dėmesį traukiančiu aksesuaru, rinkitės ryškesnį spalvinį sprendimą, išsiskiriantį iš likusio interjero, pvz., šiuo metu madingos žalios spalvos. Tačiau jei kilimui tiek daug vaidmens suteikti nesinori ir mielai įlietumėte jį į bendrą kambario interjerą, tuomet jo spalvą reikėtų harmoningai derinti prie grindų.

Mėgaukitės kavos pertraukėlėmis prie nedidelio staliuko

Žavus kavos staliukas arbatos ar kavos ceremonijas pavers jaukiomis ir patogiomis net ir iki galo neįrengtuose namuose. Įsigiję jį kaip vieną pirmųjų baldų, galėsite atsipalaidavę mėgautis poilsio pertraukėlėmis ar vakaru su artimiausiais bičiuliais.

Norintiems ne tik stilingų, bet ir patogių namų rekomenduojame rinktis funkcionalų staliuką: su angomis stiklinei įstatyti; su pakeliamu paviršiumi, ant kurio galėsite dėti nešiojamąjį kompiuterį; su ratukais, kurie leis staliuką lengvai prisitraukti arčiau.

 

Jūsų nauji baldai, ypač tie, kuriuos įsigyjate pirmiausia, turi būti reikalingi ir dažnai naudojami. Tačiau nepamirškite, kad norėdami puikiai jaustis namuose turite ne tik suderinti baldų funkcionalumą, bet ir jais kurti jaukumą.

Prekių sunešimas

Įsigijus baldus ir užsakius pristatymą į namus, baldus jums mūsų įmonės darbuotojai suneš nemokamai.

Detaliau