X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Must-have baldai miegamojo interjerui kurti

Must-have baldai miegamojo interjerui kurti

Miegamasis – tai erdvė, į kurią po dienos darbų sugrįžtame ramiam, netrukdomam poilsiui. Laikas su gera knyga, rami arbatos ceremonija ar mėgstamo serialo valandėlė – kiekvienas turime mėgstamą užsiėmimą, kuris padeda vakare atsipalaiduoti. Skoningai ir madingai įrengtas miegamojo interjeras taip pat gali būti priežastis, kodėl kambaryje jaučiamės gerai. Pateikiame patarimų, kurie pravers madingų ir funkcionalių miegamojo baldų paieškose.

 

Naktinis staliukas – puikus kambario akcentas

Nedidelis, dailus ir funkcionalus naktinis staliukas yra būtinas kambario akcentas, padedantis sukurti madingą ir šiuolaikišką miegamojo interjerą. Išsiskiriantis ir patraukiantis dėmesį – toks galėtų būti jūsų naujasis baldas. Net jeigu pasirinktas klasikinis miegamojo interjeras, galite drąsiai įsigyti modernių formų, funkcionalų baldą. Apskritai, funkcionalumas tampa tuo interjero deimančiuku, kuris įrodo, jog namai gali būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

custom-baldu-kolekcija

Dėmesys galvūgaliui

„All eyes on me“ – taip 2017 m. galėtų prisistatyti lovos galvūgalis. Kurį laiką buvęs neregima miegamojo detale, šį sezoną jis tampa vienu iš pagrindinių miegamojo akcentų.

Jeigu norima, kad miegamojo interjeras būtų harmoningas, galvūgalį reikėtų spalviškai derinti tiek su pačia lova, tiek su kitais miegamojo baldais. Tačiau laisvę fantazijai galite suteikti rinkdamiesi šio baldo detalės formą. Netradiciniai sprendimai, tokie kaip galvūgalyje esančios pagalvėlės ir atramos ar netgi ant paprasto galvūgalio sukabinti minkšti dėkliukai daiktams jūsų poilsio oazei suteiks skoningo šiuolaikiškumo. Norintiems, kad klasikinis miegamojo interjeras iš kambario nedingtų, galima rinktis paprastesnį, bet taip pat moderniai ir šiuolaikiškai atrodantį galvūgalį.

miegamojo-kambario-interjeru-idejos-11

Nauja tendencija – kybantys apšvietimo sprendimai

Nauja šių metų tendencija – pakabinami apšvietimo sprendimai, kurie išstumia ilgą laiką populiariais buvusius pastatomus šviestuvus. Miegamojo interjeras atrodys itin jaukiai ir stilingai, jeigu rinksitės stambių šviesos burbulų girliandas. Jomis dabinkite tuos miegamojo baldus, į kuriuos siekiate atkreipti dėmesį, akcentuoti ir tuo pačiu – suteikti reikiamos šviesos.

Norintieji itin madingo miegamojo interjero turės nepabijoti įdomesnių sprendimų. Aliuzija į kabantį sodą ar skirtingų formų susijungimas taps ta kelrode žvaigžde, kuri atves jus į skoningus pasirinkimus.

spot-young-baldu-kolekcija-3

Žalios spalvos akcentai

2017 m. ryškiai žalia spalva pamoja išvykstančiai tamsiai mėlynai ir įsitvirtina kaip madingiausias pasirinkimas. Ši atogrąžų miškais alsuojanti žaluma savo vietos ieškos ir miegamojo interjere. Kaip ją atrasti skoningai?

  • Pirmiausia – derinimas. Šalia tropinės žalios puikiai dera odiniai baldai, kailiniai elementai, žalvariniai šviestuvai ir natūralaus lino tekstilė.
  • Antra – akcento vaidmuo. Siekdami, jog jūsų klasikinis miegamojo interjeras neatrodytų per daug žalias, šią spalvą naudokite kaip akcentą: rinkitės šios spalvos pagalvėlę, figūrėlę ar kitą aksesuarą. Ir, žinoma, nepamirškite vazonėlio su alyvmedžiu, suteikiančiu spalvų žaismui dar daugiau gyvybės.

3d-baldu-kolekcija-3

Jeigu įsirengsite kambarį pagal šiuolaikines tendencijas, miegamojo interjeras atrodys ne tik madingai, bet ir jaukiai. Prieš miegą džiaugsitės galėdami užsiimti mėgstama veikla ir grožėtis savo nauju stilingu miegamuoju.

Prekių sunešimas

Įsigijus baldus ir užsakius pristatymą į namus, baldus jums mūsų įmonės darbuotojai suneš nemokamai.

Detaliau