X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Kosmetiniai staliukai – žavi ir funkcionali miegamojo detalė

Kosmetiniai staliukai – žavi ir funkcionali miegamojo detalė

Kosmetiniai staliukai – tai prabangus, nuo seno vertinamas baldas. Jis yra ne tik puikus miegamojo akcentas, bet ir tiesiog patogus kambario elementas, pritaikytas veido priežiūros ir gražinimosi procedūroms atlikti. Norint, kad šis baldas būtų ir stilingas, ir funkcionalus, svarbu jį rinktis neskubant, gerai apgalvojant skirtingus aspektus.

 

Apgalvokite svarbiausias staliuko ypatybes

Visi baldai pasižymi specifinėmis ypatybėmis, kurios paverčia juos praktiškais ir universaliais. Rinkdamiesi kosmetinį staliuką įvertinkite, ar prie jo pritvirtintas veidrodis, ar yra stalčiukų ir jei taip – kiek, ar prie šio baldo sunku būtų priderinti kėdę. Pasidomėkite visomis naudingomis detalėmis ir priedais. Kuo daugiau Jums reikalingų privalumų turės baldas, tuo patogiau ir maloniau bus jį naudoti.

 

Dydžio svarba

Prieš rinkdamiesi baldą nepamirškite atkreipti dėmesį į jo matmenis. Kosmetiniai staliukai turi būti nei per maži, nei per dideli. Nepamirškite, kad prieš pirkdami baldus iš pradžių turite tiksliai išsimatuoti erdvę. Iš anksto nuspręskite, kurioje patalpos dalyje bus staliukas, ar šalia jo statysite kėdę, pufą, kitokį sėdimąjį baldą. Įvertinkite, kiek vietos reikės visai baldų kompozicijai.

 

Pasirinkite tinkamą vietą

Šis kriterijus susijęs su aukščiau esančiuoju. Išsirinkite tinkamiausią vietą, kurioje stovės kosmetinis staliukas. Kai kurie šio tipo baldai gali būti statomi ne tik miegamajame, bet ir vonios kambaryje ar net svetainėje. Nepriklausomai nuo patalpos paskirties, jei tik yra galimybių, baldui parinkite vietą prie lango – iš lauko sklindanti natūrali šviesa tinkamesnė ir makiažui, ir kitokioms procedūroms.

 

Rinkitės jums priimtiną dizainą

Šiandien kosmetiniai staliukai gali lengvai atitikti skirtingus poreikius. E-Smartbaldai.lt galite išsirinkti tiek modernaus, tiek klasikinio, tiek eklektiško ar vintažinio stiliaus baldą. Be to, forma gali būti ne tik stačiakampė ar kvadratinė, bet ir pusapvalė. Tokie staliukai skiriasi ne tik gamybos medžiagomis, bet ir spalvomis, apdailos detalėmis. Tad neskubėkite ir įvertinkite, koks variantas yra patraukliausias, lengviausiai priderinamas prie kitų baldų, interjero detalių.

 

Dėmesys gamybos medžiagoms – taip pat svarbus

Kaip jau trumpai minėjome, renkantis kosmetinį staliuką svarbu įvertinti ir gamybos medžiagas. Paprastai šie baldai gaminami iš medienos. Tačiau jie gali būti dekoruojami kitų medžiagų detalėmis – pavyzdžiui, metalinėmis stalčių rankenėlėmis. Tokiu atveju apsispręskite, ar kambaryje geriau derės gelsvas, ar sidabro atspalvio metalas.

 

Kosmetiniai staliukai šiandien susilaukia vis daugiau dėmesio. Tam, kad šis baldas būtų funkcionalus ir tinkamas patogiai naudoti kiekvieną dieną, prieš įsigydami staliuką atsižvelkite į visus pasirinkimo kriterijus. Atsakingai pasirinktas, prie interjero nepriekaištingai pritaikytas baldas – pirkinys, kuris tikrai vertas laiko ir pastangų.

Kosmetiniai staliukai – žavi ir funkcionali miegamojo detalė
Detaliau