X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Kodėl valgomajame indauja – būtinas baldas?

Kodėl valgomajame indauja – būtinas baldas?

Įrengiant naujus namus dabar vis dažniau valgomasis atskiriamas nuo virtuvės. Kartais tam įrengiamas atskiras kambarys, o kartais tiesiog atskiriama valgomojo erdvė. Abejais atvejais reikėtų pasirūpinti, kad valgomasis būtų patogus ir jame netrūktų reikiamų baldų. Dažniausiai pasirūpinama stalu ir kėdėmis, o apie kitus baldus – pamirštama. Vienas iš tokių baldų – indauja. Iš tiesų tai labai funkcionalus baldas, kuris gali praversti kiekviename valgomajame.

 

Patogi daiktų laikymo vieta

Virtuvėje paprastai laikome visus maisto gaminimo reikmenis. Labai svarbu, kad prireikus būtų galima greitai ir lengvai juos pasiimti. Į valgomajame stovinčią indaują galima sudėti visus serviravimui skirtus reikmenis: staltieses, puodelius, lėkštes, dubenėlius, įrankius ir panašiai. Itin patogu, kai jų nereikia nešti iš toli ir galima greitai paserviruoti stalą.

Į indaują galima sudėti ne tik stalui paserviruoti reikalingus daiktus. Joje taip pat galima paslėpti ir kitus, kuriems sunkiau rasti vietos spintelėse ar lentynose. Jeigu valgomasis labai arti virtuvės, indaujoje galima laikyti ir rečiau naudojamus maisto ruošimui skirtus reikmenis.

 

Indauja – kaip papildomas staliukas

Per šventes dažnai susiduriama su nemenka problema – vietos trūkumu. Visas stalas apkraunamas maistu, o kai kurie patiekalai vis tiek netelpa. Jeigu indaują įrengėte netoli stalo, šioje situacijoje ją taip pat galima panaudoti. Ant baldo galite sudėti likusius patiekalus arba paserviruoti atskirą saldumynų, vaisių stalą. Čia sudėtą maistą bus nesunku pasiekti, be to, atlaisvinsite vietos ant didžiojo stalo, tad pasirūpinsite didesniu svečių komfortu.

 

Puiki interjero detalė

Modernios indaujos valgomajame gali atrodyti išties stilingai. Išsirinkę tinkamą baldą ir jį priderinę prie kitų galite sukurti išskirtinį valgomojo interjerą. Indauja gali būti ir kambariui žavesio suteikiantis pagrindinis akcentas. Tad rinkdamiesi šio tipo baldą apgalvokite ne tik tai, ką į jį susidėsite, bet ir kaip jį priderinsite prie bendro interjero.

Valgomąjį papuošti galite ir ant indaujos padėję kelias papildomas dekoro detales. Tai gali būti ir stilingos statulėlės, ir serviravimo reikmenų laikikliai, jeigu jie tinka prie kambaryje kuriamo interjero. Tik nepersistenkite su daiktų kiekiu – kitaip patalpa atrodys netvarkinga, neharmoninga.

 

Itin patogaus dydžio baldas

Indaujos dydis ir aukštis paprastai būna itin patogūs. Standartiniai baldai – negilūs ir neaukšti, tačiau pakankamai platūs. Juos lengva įtalpinti į nedideles nišas, ten, kur praėjimas yra pakankamai siauras. Tad indaujai nesunkiai rasite vietos ir nedideliame valgomajame. Be to, kaip jau minėjome, indauja dėl nedidelio jos aukščio gali būti panaudota kaip papildomas staliukas, dažnai beveik sutampantis su stalu.

 

Jeigu įsirenginėjate valgomąjį ir manote, kad jame kažko trūksta – pagalvokite apie indaują. Tai – išties naudingas ir įvairiai panaudojamas baldas, dažnai tampantis vienu mėgstamiausių, mieliausiai naudojamų namų elementų. Kruopščiai apgalvoję indaujos stilių, dizainą, lengvai sukursite tiek skoningą, tiek patogų, funkcionalų interjerą.

Kodėl valgomajame indauja – būtinas baldas?
Detaliau