X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Kaip pasirinkti tinkamą transformuojamą stalą?

Kaip pasirinkti tinkamą transformuojamą stalą?

Šiandien transformuojamieji svetainės stalai tampa tikru hitu. Jų ypatingą populiarumą lemia funkcionalumas, praktiškumas ir, žinoma, modernumas. Norint, kad tokie stalai puikiai atliktų savo paskirtį ir derėtų prie interjero, svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Pateikiame patarimų, kaip tinkamai išsirinkti transformuojamą stalą savo namų erdvei.

 

Stalo formos svarba

Jei domina idealiai tinkantys stalai transformeriai internetu, pirmiausia atsižvelkite į valgomojo ar svetainės architektūrinius ypatumus. Iš E-Smartbaldai.lt galite rinktis skirtingų formų stalus ir staliukus: kvadratinius, stačiakampius, apvalius ar ovalinius. Šiuo metu ypač populiarūs kvadrato formos stalai. Tačiau rinkdamiesi stalą atminkite, kad ovalo formos stalai suteikia daugiau vietos judėti. Stačiakampio formos stalus reikėtų statyti nuo kitų baldų atitraukiant per keliasdešimt centimetrų. Tokiu būdu judėti kambaryje bus taip pat patogu.

 

Gamyboje naudojamos medžiagos

Stalai transformeriai šiuo metu pasižymi plačia gamyboje naudojamų medžiagų gama. Nors mediniai stalai yra tradicinis pasirinkimas, jie puikiai vertinami dėl praktiškumo, paprastos priežiūros ir patvarumo. Marmuriniai ar keraminiai stalai pasižymi ne tik lengva priežiūra, bet ir prabangesniu įvaizdžiu. Jei norite industriniam interjerui būdingo grubumo, rinkitės stalus, pagamintus iš betono imitacijos.

 

Pasirinkite tinkamą dydį

Pasirinkus norimą stalo formą reikėtų atsižvelgti į baldo dydį. Nuo stalo matmenų priklauso keli dalykai: kambario erdvumas ir komfortiškumas. Reikėtų nepamiršti, kad kavos stalelis visuomet turėtų būti žemesnis nei sėdimoji sofos, fotelio ar kėdės dalis. Šiek tiek aukštesni už kavos staliukus turėtų būti vakarienei ir pietums skirti valgomojo stalai transformeriai. Internetu aukštį ir kitus matmenis įvertinti labai paprasta – prie kiekvieno modelio pateikiame tikslius duomenis. Be to, tokie baldai yra reguliuojamo aukščio, tad pritaikyti juos prie specifinių poreikių nesunku.

 

Nusistatykite biudžetą

Biudžetas stalui – tai esminis dalykas, leidžiantis numatyti ir pateisinti lūkesčius. Neretai nutinka taip, kad turint mažą biudžetą tenka ieškoti alternatyvų norimam baldui. Pabandykite įsigyti baldus internetu – el. parduotuvėje neretai taikoma mažesnė kaina. Taip pat naudinga, jei tik turite galimybę, luktelti akcijos. Vis dėlto nepamirškite, kad ilgaamžiai ir daugiafunkciai baldai – tai investicija į patogumą.

 

Pageidaujamas baldo dizainas

Renkantis stalą būtina atsižvelgti į interjero stilių. Jeigu jūsų svetainėje dominuoja paprastumas, vilioja klasikinis stilius, pagalvokite apie medinį stalą. Moderniame interjere puikiai tiks minimalistinio stiliaus stalas. Prabangaus stiliaus kambaryje ypač tinka stikliniai ir marmuriniai stalai transformeriai. Internetu, iš E-Smartbaldai.lt galite lengvai išsirinkti stalą, tinkantį skirtingo stiliaus patalpose.

 

Šiandien baldų pasiūla internete ypač plati, tad patenkinti skirtingus poreikius – labai paprasta. Vadovaudamiesi aukščiau aptartais patarimais, neabejotinai susikursite funkcionalią, patogią ir stilingą svetainės ar valgomojo erdvę.

Kaip pasirinkti tinkamą transformuojamą stalą?
Detaliau