X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Kaip pasirinkti išskleidžiamą valgomojo stalą?

Kaip pasirinkti išskleidžiamą valgomojo stalą?

Valgomasis – viena iš svarbiausių vietų namuose: juk čia susitinkame su šeima, svečiais, bendraujame ir mėgaujamės maistu. Kad buvimas šiame kambaryje būtų išties malonus, svarbu atsižvelgti ir į baldų dizainą, komfortiškumą, ilgaamžiškumą. Šiuo metu nepaprastai populiarus išskleidžiamas valgomojo stalas – vienas baldų, leidžiančių suderinti visus namiškių poreikius. Patariame, kaip nesuklysti renkantis tokį stalą savo valgomojo erdvei.

 

Įvertinkite stalo dydį

Ruošdamiesi rinktis transformuojamąjį stalą, pirmiausia įvertinkite laisvos vietos ir paties baldo matmenis. Tai – itin svarbus aspektas norintiems užtikrinti valgomojo erdvumą. Modernūs išskleidžiami valgomojo stalai pasižymi ypatingu funkcionalumu, todėl šiuo atžvilgiu juos išsirinkti labai paprasta. Siekiant sutalpinti gausesnį būrį svečių, namiškių, tokį stalą galima akimirksniu išskleisti. Jei baldu naudojasi pora žmonių, stalas gali būti suskleistas.

Kai kurių valgomojo stalų ilgį galima padidinti net du kartus, todėl apgalvokite, kokių matmenų baldas geriausiai tiks jūsų patalpose. Jei pasirinksite pernelyg didelį ar per mažą stalą, išdarkysite natūralias kambario proporcijas, patalpoje bus nepatogu ir nejauku. Taigi, tokiu atveju tiesiog patirsite papildomų išlaidų.

 

Pasirinkite tinkamą dizainą

Dizaino pasirinkimas taip pat yra svarbus etapas. Baldas turi būti patrauklus vizualiai, prisidėti prie bendros valgomojo harmonijos, estetikos kūrimo. „Smart baldų“ valgomojo baldų asortimentą sudarantys išskleidžiami valgomojo stalai pasižymi ne tik galimybe juos transformuoti, bet ir moderniu dizainu. Elegantiški, aiškių linijų išskleidžiami stalai puikiai dera skandinaviškame, minimalistiniame ar kito šiuolaikiško stiliaus interjere.

Nepamirškite derinti baldo prie aplinkoje vyraujančių spalvų. Jeigu jūsų valgomasis – pastelinių spalvų, rinkitės tamsesnio atspalvio išskleidžiamą stalą, ir atvirkščiai, tamsiame interjere derinkite šviesesnės spalvos baldą.

Atsižvelkite ir į baldo  formą – ji taip pat turi derėti prie kitų baldų, netgi pačios patalpos formos. Pavyzdžiui, jei kambarys labai ilgas, čia puikiai tiks kvadratinis arba apvalus, ovalus stalas. Jei patalpa apvalaina ar kvadratinė, dėmesio verti stačiakampiai išskleidžiami valgomojo stalai.

 

Atkreipkite dėmesį į gamybos medžiagas

Norėdami įsigyti patvarų stalą, atkreipkite dėmesį į jo gamyboje naudojamas medžiagas. Populiariausi išlieka mediniai stalai. Medinių baldų pasirinkimą neretai lemia ilgaamžiškumas, universalumas ir paprasta priežiūra. Tačiau nereikėtų atsisakyti kitų medžiagų – puikiomis savybėmis pasižymi ir nerūdijančio plieno, keramikos, betono komponentų turintys baldai.

 

Atminkite, kad tik tinkamai pritaikytas, visus poreikius atitinkantis baldas padės sukurti bendrą namų harmoniją. Todėl atsižvelkite tiek į stalo dydį, dizainą, tiek į gamybos medžiagas. Tokie išskleidžiami valgomojo stalai ne tik atrodo skoningai, bet ir yra mielai naudojami, prisidedantys prie jaukių šeimos akimirkų.

Kaip pasirinkti išskleidžiamą valgomojo stalą?
Detaliau