X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Kaip dekoruoti erdvę aplink televizorių?

Kaip dekoruoti erdvę aplink televizorių?

Erdvės aplink televizorių dekoravimas neretai kelia iššūkių. Nesinori, kad šiai erdvei pasirinkti interjero sprendimai užgožtų patį televizorių, visgi pageidautina, jog televizorius lengvai papildytų aplinką ir ji liktų harmoninga. Siekiantiems tokio tikslo patariame į šios zonos dekoravimą pažvelgti kiek kūrybiškiau. Pateikiame 5 idėjas, kaip įrengti patogią ir stilingą erdvę aplink televizorių.

 

1. Funkcionalus staliukas

TV staliukai – vienas pagrindinių baldų, padedančių pasirūpinti tiek laisvalaikio zonos patogumu, funkcionalumu, tiek skoningumu. Daugelis staliukų turi papildomų stalčių ar lentynėlių, tad tokie baldai gali būti naudojami ne tik televizoriui įrengti, bet ir kaip papildoma vieta daiktams laikyti. Taigi, pasirinkę funkcionalų staliuką galite sutaupyti vietos. E-Smartbaldai.lt katalogą sudaro šiuolaikiškai atrodantys, patogūs, prie aplinkos lengvai priderinami staliukai – tereikia pasirinkti norimą dizainą ir matmenis.

 

2. Tamsi sienos spalva

Tamsaus atspalvio siena siena už televizoriaus ne tik suteiks kambariui elegancijos, bet ir padės lengviau priderinti televizorių prie aplinkos. Prie tamsios sienos nesunkiai priderinami ir įvairūs baldai, tokie kaip modernūs TV staliukai, sieninės lentynėlės, ir kiti interjero elementai (paveikslai, pagalvėlės, kilimai).

 

3. Galerija ant sienos

Paveikslai ar nuotraukos ant sienos padeda sukurti žaismingą, menišką, estetišką aplinką. Be to, savita galerija gali pagelbėti, jei tiesiog norisi išnaudoti laisvą vietą ant sienos, pristatyti ilgai kauptą kolekciją. Puošti galite visą sieną arba jos dalį.

 

4. TV įrėminimas

Itin žaismingas ir kūrybiškas sprendimas erdvei aplink televizorių dekoruoti – įrenginio įrėminimas. Tai originali idėja, kuri sienai su televizoriumi neabejotinai suteikia patrauklumo, bet tuo pačiu ir nesumažina patogumo. Rinktis patartume plačius, įmantrius rėmus – tegul jie atkreipia dėmesį. Tarp televizoriaus ir rėmo kraštų palikite šiokį tokį tarpą.

 

5. Aksesuarai

Įvairūs aksesuarai, puošiantys TV staliuką ar sieną, erdvei aplink televizorių suteikia daugiau jaukumo. Dekorui puikiai tinka tiek sieniniai laikrodžiai, tiek ir patys TV staliukai su ant jų pastatytu, pavyzdžiui, originalios formos staliniu šviestuvu. Gausų aksesuarų asortimentą rasite ir mūsų kataloguose. Čia pristatomas interjero detales lengvai pritaikysite tiek moderniame, tiek eklektiškame ar bohemiškame interjere.

Televizorius ir erdvė aplink jį dažnai tampa namų centru, sutraukiančiu tiek namiškius, tiek svečius. Tad pastangos įrengti šią zoną neabejotinai atsiperka. Svarbiausia – išvengti pagrindinių klaidų: erdvės perkrovimo dekoracijomis, nefunkcionalių, netinkamo dydžio baldų pasirinkimo. Atidžiai viską apgalvoję galėsite mėgautis išties jaukiu, skoningu, savitu namų kampeliu. Jei dvejojate dėl idėjos įgyvendinimo ar dėmesį patraukė keli skirtingi TV staliukai – drąsiai rašykite, skambinkite mums. Taip pat mielai suteiksime konsultaciją ir užsukus į artimiausią baldų saloną.

Kaip dekoruoti erdvę aplink televizorių?
Detaliau