X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Ką verta žinoti prieš perkant baldus internetu?

Ką verta žinoti prieš perkant baldus internetu?

Baldų pirkimas daugeliu atvejų yra išties atsakingas procesas. Norint sukurti harmoningą ir patrauklią namų aplinką verta gerai apgalvoti daug detalių. Jų paieška parduotuvėse dažnai užima nemažai laiko. Tiems, kurie siekia jo sutaupyti, tinkamas pasirinkimas gali būti baldai internetu. Ką verta žinoti prieš pasinaudojant šia paslauga?

 

Namų erdvės įvertinimas

Prieš perkant baldus internetu labai svarbu gerai išsimatuoti patalpas, kuriose jie bus statomi. Būtent atsižvelgiant į kambario plotą galima išsirinkti tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, jei ieškote sofos nedidelei svetainei, vertėtų apsvarstyti  mažesnį jos dydį, jei erdvė neriboja – galite rinktis ir itin komfortiškus didelius minkštus baldus.

Vertinant namų aplinką rekomenduojama nepamiršti ir apdailos. Sienų ir grindų spalva – tai, prie ko verta derinti naujus baldus. Šviesiame, neutralių spalvų interjere nesudėtinga derinti įvairius baldus. Svarbiausia – nepamiršti juos bent kiek susieti tarpusavyje. Tai dažniausiai galioja stalams, spintelėms ir pan. Foteliai ar sofos gali būti ir išskirtiniai, ryškių spalvų akcentai.

 

Dominančių baldų matmenys

Įvertinus namų erdvę, galima pereiti prie būsimo pirkinio. Baldai internetu – itin patogi paslauga, nes vienoje vietoje dažniausiai galima rasti visą reikalingą informaciją. Produkto aprašyme būna pateikti tikslūs jo matmenys. Jei to nerandate, visada galite pateikti užklausą. Peržiūrint ir vertinant parametrus, rekomenduojama visada atsižvelgti į tai, kad statant baldą jam dažniausiai reikia palikti papildomos vietos.

 

Pirkėjų atsiliepimai

Daugeliu atvejų svetainėje aprašant tam tikrą produktą yra pabrėžiami tik jo privalumai. Tai gali būti ilgaamžiškumas, įvairiems išoriniams veiksniams atsparios medžiagos ir pan. Taigi, iškyla klausimas, kaip objektyviai įvertinti baldo kokybę?

Čia itin praverčia pirkėjų atsiliepimai, kuriuose perteikiama patirtis, pateisinti (arba ne) lūkesčiai. Šiuo metu daugelis internetinių parduotuvių turi tokią skiltį ir skatina klientus įvertinti produktų ar paslaugų kokybę. Nešališka nuomonė – tai, kas gali padėti išsirinkti.

Vis dėlto, verta nepamiršti, kad baldai internetu gali sulaukti ir keleto neigiamų atsiliepimų. Tai natūralu, kai nuomonę išreiškia didelė žmonių grupė, ir tai nebūtinai reiškia, kad jūs neturėtumėte jų įsigyti. Tiesiog rekomenduojama atsižvelgti ir įvertinti, dėl kokių konkrečių priežasčių (objektyvių ar ne) pirkimo patirtis buvo neigiama.

 

Pristatymo sąlygos

Baldų pristatymas į namus – itin patogus ir praktiškas pasirinkimas. Pasirinkus tokią paslaugą, nebereikia galvoti, kaip juos tinkamai parsigabenti. Tokie pirkiniai įprastai užima nemažai vietos, todėl gali prireikti nuomotis ir specialią transporto priemonę. Esant poreikiui už papildomą mokestį galite užsisakyti ir baldų surinkimą.

 

Įrenginėjate naujus namus ar tiesiog nusprendėte atsinaujinti? Pasirinkimas, kuris leidžia sutaupyti laiko – baldai internetu. Tai gali palengvinti ne tik norimo produkto paieškas, bet ir pristatymą į namus. Platų tiek standartinėms, tiek nestandartinėms erdvėms skirtų baldų pasirinkimą galite rasti mūsų svetainėje. Kreipkitės – visuomet padėsime išsirinkti geriausią produktą jūsų namams.

 

Ką verta žinoti prieš perkant baldus internetu?
Detaliau