X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Daiktų laikymo sistemos ir maži būstai – suderinama

Daiktų laikymo sistemos ir maži būstai – suderinama

Daiktais apkrauti namai yra dažnai pasitaikanti problema, o ypač – jei erdvė itin maža. Tam, kad čia visi daiktai turėtų savo vietą, vertėtų pasirinkti kokybiškas, poreikius puikiai atitinkančias daiktų laikymo sistemas. Tačiau kaip tai padaryti ir ką būtent pasirinkti?

 

Aukštos lentynos ir spintelės

Norint, kad lentyna būtų talpi, tačiau baldas neužimtų daug erdvės, vertėtų atsižvelgti į jo aukštį. Puikios idėjos – aukštos pastatomos lentynos ir spintelės knygoms, drabužiams ar kitiems daiktams laikyti. Galite rinktis baldus su skirtingo aukščio skyriais – taip sutalpinsite daugiau daiktų.

 

Sieninės lentynos

Pakabinamos sieninės lentynos gali padėti sumaniai sutaupyti vietos mažoje erdvėje, išnaudoti laisvą plotą ant sienos. Praversti gali net ir kelios nedidelės lentynėlės, pritvirtintos ant sienos virš rašomojo stalo ar tiesiog kampe.

 

Daugiafunkciai baldai

Kelių paskirčių baldai jau ilgą laiką traukia dėmesį dėl savo ekonomiškumo ir funkcionalumo. Jie ypatingai naudingi mažuose būstuose. Pavyzdžiui, rašomieji stalai su keliais stalčiais ir spintelėmis ne tik suteiks papildomos vietos daiktams, bet ir padės išvengti netvarkos.

 

Atviros daiktų laikymo vietos

Norint sutaupyti kuo daugiau erdvės, dėmesio vertos ir stilingos pastatomos lentynos su atvirais skyriais. Jos puikiai tinka skirtinguose kambariuose – nuo miegamojo iki vonios. Tokių lentynų pranašumą lemia tai, jog jose nėra durelių – norint patogiai naudotis pastarosiomis, dažnai prireikia papildomos vietos.

 

Spintelės su ratukais

Dar vienas įrodymas, kad daiktų laikymo sistemos ir maži būstai yra suderinama – spinta ar lentyna su ratukais. Prireikus daugiau laisvos vietos ar panorus kiek pakeisti interjerą, tokį baldą galima tiesiog lengvai perstumti į kitą patalpą.

 

Atspalvių pasirinkimas

Norint padidinti erdvę verta atsižvelgti ne tik į baldų tipą, funkcijas. Daug naudos gali suteikti ir patalpoje pritaikytos spalvos. Šviesių atspalvių baldai ir kitos detalės paverčia erdvę ne tik vizualiai didesne, bet ir šiuolaikiškesne. Baltos ar balkšvos spalvos pastatomos lentynos svetainėje, pastelinių atspalvių minkšti svetainės baldai erdvei taip pat suteiks daugiau jaukumo, elegancijos.

 

Tinkama vieta

Siekiant tikslo labai svarbu ir tinkamai parinkti vietą baldams. Netinkamai sustatyti baldai – dažna patalpos nepatogumo ir neskoningumo priežastis. Dėl to vietos parinkimui verta skirti laiko. Mūsų patarimas – nepamiršti laisvų kambario kampų. Čia taip pat galite pastatyti spintelę ar įrengti lentyną.

 

Mažos erdvės įrengimas taip, kad joje tilptų visi būtiniausi daiktai – tikrai įmanomas. Įvertinkite patalpos formą, turimus baldus ir pasirinkite tokias papildomas daiktų laikymo sistemas, kurios padėtų pasirūpinti visais poreikiais – nuo patogumo iki stilingumo. E-Smartbaldai.lt rasite platų tiek lentynų, spintelių, tiek kitų funkcionalių baldų asortimentą – tereikia atsirinkti reikiamą dizainą ir dydį.

Daiktų laikymo sistemos ir maži būstai – suderinama
Detaliau