X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus

Naujienos

Inovatyvu | Stilinga | Kūrybiška

Baldų transformacija: erdvės kūrimas mažoje patalpoje

Baldų transformacija: erdvės kūrimas mažoje patalpoje

Ankstyvas rytas. Nubundate pasitikti naujos dienos: netrukus namuose pasigirs žadinantis žinių vedėjo balsas ar rami muzika, dūks atžalos, o jūs per valandą suspėsite tiek, kiek ir visoms trims užtektų.
Į šį laiką jau sėkmingai telpate, tik vis pastebite, jog sunkiau tilpti į turimą erdvę: joje mažėja vietos. Įvairūs daiktai, pradedant kavinuku, o baigiant naujomis knygomis, keliauja ten, kur tuo metu randate laisvą kampą. Kokie gi sprendimai padėtų tiek senbuviams, tiek naujiems pirkiniams rasti savo vietą, o tuo pačiu – suteikti erdvės jūsų namams?

Svetainės baldai: Kampinės spintos su lentynomis ir stalčiais

Įvairių vietos vis nerandančių daiktų buveine gali tapti lentynų ir stalčių, esančių kampinėje spintoje, derinys. Tai itin palankus variantas mažai erdvei, norint ją padidinti vizualiai ir atlaisvinti judėjimą po namus.
Šis sprendimas naudingas ne tik stilistiškai, bet ir funkciškai: juk nebūtina, kad stalčiai ar lentynos, į kuriuos tiesiog dedate daiktus, užimtų papildomą vietą. Jų paskirtis – mūsų patogumas ir šis pavyzdys leidžia jį įgyvendinti visu šimtu procentų.

biuro-interjeras-11

Svetainės baldai: Kopėčios

Natūralu, jog daiktus norisi laikyti ten, kur juos viens du lengvai pasieksite. Todėl dauguma jų atsiduria viename erdvės lygyje ir jį vizualiai užgriozdina. Orginaliu sprendimu šiuo atveju tampa kopėčios: keli laipteliai palengvins ir buitį, ir interjerą.
Kopėčias, skirtas namams, rinktinės švelnesnių, aptakesnių formų: taip jos derės prie mažesnės gyvenamosios erdvės. O tada beliks išdėlioti iki šiol besispaudusius daiktus: lengvesnius iš jų perkelkite į viršų tiek, kiek pasieksite šiek tiek pasilipėjus.

Svetainės ir miegamojo baldai: Kabantys dėklai

Smulkmenos, po namus keliaujančios nuo vieno stalo ant kito, gali tvarkingai sugulti į kabančius dėklus. Šis paprastas sprendimas padės neužimti papildomos vietos, tokios brangios mažoje patalpoje, ir tuo pačiu veiks kaip tvarkos sargas: daiktai nebus išbarstyti, kur tą kart ranka pasiekė. Tereikės užmest akį, kraunant juos į dėkliuką, ir viskas – laisvė jums ir namų erdvei 🙂

miegamojo-kambario-interjeru-idejos-12

Prieškambario baldai: Suoliukai su stalčiais

Teko patirti tą apmaudo jausmą prisiminus, jog mašinos rakteliai, skėtis ar telefono įkroviklis yra ten toli toli – Jūsų kambaryje, kažkurioje iš spintelių? Spintelių, kurios be kita ko dar nuvogia ir namų erdvės gabalėlį.
Laisvės namams ir jūsų kasdienybei suteiks stalčiai suoliukuose bei kėdutėse: čia galite laikyti daiktus, kurių visada prireikia išeinant iš namų ar į juos sugrįžus. Šiuos baldus statykite koridoriuje ir džiaukitės sumaniu patogumu!

spot-baldu-kolekcija-2

Valgomojo baldai: Prailginami stalai

Situacija, kurią, ko gero, teko išgyventi kiekvienam: atėjus svečiams pritrūksta dar vieno stalo. Statyti papildomą baldą nedidelėje erdvėje, kurį naudosite tik tada, kai rengsite gardžius pietus draugams, neatrodo gera mintis. O štai turėti stalą, kurį prireikus prailginsite, o vėliau grąžinsite atgal – tai jau sumanymas, vertas dėmesio.

Miegamojo ir svetainės baldai: Vidinės daiktadėžės

Paruoštukas svečiams – patalynė, rankšluosčiai ar jaukūs naminiai drabužiai taip pat ieško laisvos vietos namuose. Visgi šių daiktų prireikia keletą kartų per metus, tad pravartu juos įkurdinti ten, kur šie neužims papildomos vietos. Tam puikiai tiks vidinės daiktadėžės, pasislėpusios lovoje, pufe ar kitame minkštame balde. Viens, du ir namuose tvarka 🙂

young-users-baldu-kolekcija-4

 

Prekių sunešimas

Įsigijus baldus ir užsakius pristatymą į namus, baldus jums mūsų įmonės darbuotojai suneš nemokamai.

Detaliau