X

Jums patinka šis baldas?

Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai!
Jūsų žinutės išsiųsti nepavyko, prašome užpildyti privalomus laukus
Kai susijungia aukšta kokybė, funkcionalumas ir kūrybiškas dizainas
galite mėgautis patogesniais ir gražesniais namais, pritaikytais stilingai bei moderniai kasdienybei ir besikeičiantiems Jūsų poreikiams.

 Mūsų filosofija

Smart baldai – šiuolaikinis sprendimas žmonėms, ieškantiems originalumo ir komforto. Esame tikri inovatoriai! Pristatome jums išskirtinio dizaino, o tuo pačiu – ir funkcionalius baldus, padedančius formuoti ne tik gražesnę, bet ir patogesnę kasdienybę. Tikime, jog kiekvienas Jūsų svajojate apie jaukius ir komfortiškus namus, kuriuose viskas būtų sava. Todėl siūlome stilingus, kūrybiškumą skatinančius baldus, kurie kinta ir auga kartu su Jūsų poreikiais ir pageidaujamais interjero pokyčiais.

Mūsų istorija

Magrės baldų sėkmė būtu neįsivaizduojama be tvirtų, modernių, savo namus mylinčiu šeimų, tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių baldų. Todėl Magrės baldai bendradarbiaudami su rinkoje žinomais ir gerai vertinamais gamintojais pristato jums SMART baldus!

SMART baldų idėja gimė įsiklausius į tai, ko reikia šiandienos šeimai – baldų, kurie būtų ne tik dailūs savo išore, bet ir funkcionalūs, prisitaikantys prie namų pokyčių: šeimos pagausėjimo, atžalų augimo ar tiesiog noro atnaujinti interjerą.

Mūsų dizaino sprendimai

SMART baldai – šiuolaikinis sprendimas žmonėms, ieškantiems originalaus dizaino ir komforto. Pristatome Jums išskirtinio dizaino, bet kartu ir labai funkcionalius baldus, padedančius formuoti ne tik gražesnę, bet ir patogesnę kasdienybę. Kiekvienas SMART baldas atitinka aukštus stiliaus ir funkcionalumo poreikius: detaliai apgalvojama, kaip jis kurs ne tik Jūsų namų grožį, bet ir patogumą.

Smart baldai –
namai sumaniai

Apjungę funkcionalius ir modernius baldus bei sumanias vizualizacijos galimybes, kiekvienam suteikiame progą turėti tokius namus, kuriuose visos akimirkos bus jaukios, patogios ir savos. Kitaip tariant – sukūrėme sumanių, inovatyvių,  prisitaikančių baldų koncepciją, kurie išpildo ir puošia namų erdvę bei kuria lengvesnę, patogesnę kasdienybę.

Mūsų komanda

Kiekvieną dieną pradedame su vienu gražiausių tikslų – suteikti Jums tokius baldus, kurie Jūsų namus paverstų unikaliais ir patogiais. Susipažinkite su mūsų specialistų komanda, kasdien atsakingai besirūpinančia Jūsų poreikiais.

Marta Rudėnė
Marketingo vadovė
Milda Katkauskaitė
Dizainerė-marketingo vadybininkė
Inga Juodvalkytė
Pardavimų vadovė
Evaldas Kondrotas
Eksporto vadovas
Oksana Michnevičienė
Pardavimų vadybininkė

Peržiūrėkite mūsų prekių katalogą – jau dabar!

Čia rasite visus mūsų turimus baldus, kuriuos taip pat galėsite apžiūrėti „Smart baldų“ salonuose. Daugiau informacijos apie kiekvieną prekę – jos aprašyme.

Žiūrėti produktus
Apie

Mūsų atstovaujami gamintojai